Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w ZST!

W środę, 1 września 2022 r. - w murach Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Gościliśmy ponad 270 pierwszoklasistów i ich rodziców.

Z uwagi na ilość uczniów uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbyła się w trzech grupach: Technikum Mechaniczno-Elektryczne nr 3, Szkoła Branżowa 1 stopnia oraz Oddział przygotowawczy dla młodzieży z Ukrainy.

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego swoją obecnością zaszczycili nas także szanowni goście

z Czech - członkowie firmy „Strojírny a stavby Třinec”, na czele z prezesem, Panem Marianem Czyżem. 28 lipca br. nasza szkoła podpisała porozumienie  o współpracy z firmą „Strojírny a stavby Třinec”.

Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Pani Dyrektor, Bożena Cholewa, która podczas inauguracji wręczyła przedstawicielom poszczególnych klas legitymacje szkolne.

Głos zabrał również prezes firmy Strojírny a stavby Třinec”, Pan Marian Czyż, wyrażając swoje zadowolenie ze współpracy z naszą szkołą.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy dobrego roku, owocnej współpracy i wielu sukcesów! Drodzy Pierwszoklasiści! Wierzymy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą, a nauka w niej niech będzie dla Was łatwa i przyjemna! Uczcie się, jak mawiacie, „w dechę” i niech z Was  ZST ma pociechę, mówi Bożena Cholewa, dyrektor ZST w Cieszynie.

źródło: ox.pl
dodał:
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: