W maju druga walka

Po ponad półrocznej przerwie Dawid Kareta (5-3, 1 KO, 2 Sub) wraca do oktagonu. Cieszynianin zawalczy na gali KSW 94, która odbędzie się 11 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

Dawid Kareta zwycięstwem zadebiutował w organizacji KSW w połowie października 2023 roku, kiedy sędzia Tomasz Bronder był zmuszony przerwać jego pojedynek z Josefem Štummerem już w pierwszej rundzie. – 11 maja będę miał okazję znów wejść do klatki KSW. Obiecuję po raz kolejny dać z siebie wszystko – przyznał zawodnik Octagon Team Cieszyn za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rywalem Karety będzie Daniel Tărchilă (7-2, 2 KO, 3 Sub). Mołdawianin stoczył dotąd trzy walki w organizacji KSW - dwie wygrał oraz poniósł jedną porażkę. Ostatni raz walczył w listopadzie ubiegłego roku, podczas gali XTB KSW 88, gdzie już w pierwszej rundzie pokonał Vladyslava Falbiychuka przez poddanie (duszenie zza pleców).