Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Ustroń

Burmistrz Ustronia z absolutorium i wotum zaufania

Samorządowy początek wakacji w Ustroniu to bardzo ważna sesja dla burmistrza spod Czantorii. Wówczas radni podejmują uchwały w sprawie udzielenia absolutorium oraz wotum zaufania. Przemysław Korcz - burmistrz Miasta Ustroń uzyskał pozytywną ocenę od radnych.

Podziękował wszystkim radnym Rady Miasto Ustroń, którzy udzielili mu wotum zaufania oraz za absolutorium i za cały rok ciężkiej, wspólnej pracy. Przewodniczącemu Rady Miasta Ustroń - Marcinowi Janikowi - podziękował za szczególnie dobrą i konstruktywną współpracę. Na jego mediach społecznościowych czytamy także: "Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Urzędu, naszych miejskich spółek i jednostek gminnych, a także tym wszystkim, którzy z nami współpracują. Bez Was taki wynik nie byłby możliwy. Pragnę szczególnie podziękować naszym Mieszkańcom. Wasze uwagi i spostrzeżenia są dla mnie niezwykle ważne."

Na 14 obecnych sesji radnych, 13 z nich zdecydowało o udzieleniu absolutorium (1 radny był przeciw). Jeżeli chodzi o wotum zaufania dla Burmistrza Przemysława Korcza - głosowało również 14 radnych (12 głosowało za, 1 osoba się wstrzymała i 1 była przeciw).

 

źródło: ox.pl
dodał:
Ustroń - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: