Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Dni Otwarte „Fantasy” UŚ w Cieszynie. Zapraszamy uczniów szkół średnich

Z przyjemnością ogłaszamy Dni Otwarte „Fantasy” na Uniwersytecie Śląskim, Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie i zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych na to niezwykłe wydarzenie. Spotkajmy się 6 marca (środa) 2024 w cieszyńskim kampusie uniwersyteckim.

Tematyka „Fantasy” przeprowadzi nas przez tajniki studiowania na kierunkach realizowanych w Cieszynie. Chcecie zgłębić tajemnice świata komiksów i poznać proces ich tworzenia? Instytut Sztuk Plastycznych przygotował dla Was specjalną prezentację. A jeśli interesuje Was synergia dźwięku i obrazu, nie możecie przegapić prezentacji udźwiękowienia filmu, przygotowanej przez Instytut Sztuk Muzycznych.

Ale to dopiero początek!

Nie zabraknie także innych atrakcji!

Podczas Dni Otwartych odwiedzicie HogwartUŚ University i poznacie nasze kierunki pedagogiczne. Zachęcamy również do eksploracji wirtualnych światów w ramach kierunku projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej oraz do zgłębiania tajemnic Strzygi w pracowni etnologii i antropologii kulturowej. Przygotowaliśmy także próby magicznej sprawności - razem z kierunkiem animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną będziecie mieli okazję sprawdzić swoje czarodziejskie zdolności w tańcu.

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych możliwościami studiowania w Cieszynie, na Uniwersytecie Śląskim, odbędzie się w godz. 12.00 - 13.00 w Sali Konferencyjnej, budynek główny, ul. Bielska 62.

Aby uczestniczyć w zajęciach warsztatowych, prosimy o zapisanie się poprzez nasz formularz rejestracyjny - kod QR dostępny na plakatach oraz na stronie internetowej: us.edu.pl/wydzial/wsne/

Dołączcie do naszej społeczności, aby wspólnie odkrywać magię i tajemnicę fantastyki. Niech każdy krok w naszym uniwersum stanie się Waszą niezapomnianą przygodą!

 

 
źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: