Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

KOPERA podróże, małe i duże

W ramach projektu Erasmus+ „Relacje i innowacje” nasi uczniowie mają możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego z uczniami z całego świata. Do tej pory udało nam się zorganizować 11 spotkań z uczniami i nauczycielami z Argentyny, Brazylii, Indii, Indonezji, Kolumbii, Malezji, Meksyku, Srilanki, Tajlandii, Turcji oraz Włoch. Każde spotkanie jest okazją do rozwijania kompetencji językowych, poznania innej kultury, wymiany doświadczeń oraz do nawiązania nowych relacji.

Mimo lockdown’u, pozostajemy otwarci na świat i korzystamy z możliwości jakie stwarza zdalne nauczanie. Dzięki niemu, odbyliśmy różne zagraniczne podróże, zarówno te małe, jak i całkiem duże.

W tym roku uczestniczymy również w programie ‘Live Classes’ w ramach którego nasi uczniowie biorą udział w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez native speaker’ów z Wielkiej Brytanii. Zajęcia ‘Live Classes’ są organizowane dzięki współpracy BBC z Pearson i w zeszłym roku zwyciężyły w międzynarodowym konkursie British Council dla innowacyjnych projektów edukacyjnych. Interaktywne zajęcia odbywają się w międzynarodowym gronie, poruszają aktualne tematy i wykorzystują materiały źródłowe przygotowane przez BBC.

Dzięki udziałowi w obu programach, nasi uczniowie mają możliwość zastosowania teorii w praktyce i ćwiczenia komunikacji w każdej sytuacji.

źródło: ox.pl
dodał:
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: