Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Lista Jednostek Nieodpłatnego Poradnictwa – Kompleksowa Pomoc

Zgodnie z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej Starosta Cieszyński zaktualizował listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego.

Na liście można znaleźć dane jednostek specjalizujących się m.in. w poradnictwie rodzinnym, psychologicznym, pedagogicznym, z zakresu pomocy społecznej, z zakresu uzależnień,
z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, dla osób bezrobotnych, pokrzywdzonych przestępstwem.

Aktualny plik listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa można pobrać tutaj sprawdź która placówka z listy może Tobie pomóc.

Zachęcamy również do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji.

Pomoc jest skierowana do osób fizycznych, które nie są w stanie ponieść kosztów za odpłatne usługi prawnicze (w tym osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniających innych osób w ciągu ostatniego roku) 

Rejestracja telefoniczna (33) 4777 239 (od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7:30 do 15:30) lub elektroniczna 
link

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: Starostwo Powiatowe w Cieszynie, Wydział Organizacyjny (pok. 211), ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn, tel. 33 47 77 239 bądź na stronach internetowych:

Polubmy się- jesteśmy również na Facebook-u

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: