Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Odbyło się spotkanie w związku z realizacją przez Powiat Cieszyński Projektu Innowacyjno-wdrożeniowego w zakresie oceny funkcjonalnej

W poniedziałek, 14 listopada 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyło się miejsce spotkanie w związku z realizowanym przez Powiat Cieszyński „Projektem innowacyjno – wdrożeniowym w zakresie oceny funkcjonalnej”.
Udział w nim wzięli zaproszeni przedstawiciele publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży działającej przy Szpitalu Śląskim oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Przedstawiciele tych trzech sektorów – edukacji, zdrowia i pomocy społecznej zostali wprowadzeni w główne cele i założenia projektu i zaproszeni do współpracy.
 
Spotkanie poprowadzili koordynatorzy Instytucji Koordynującej skierowała - Skierowałam słowa wsparcia i uznania dla idei, podkreślając znaczenie międzysektorowej współpracy, mówi Janina Żagan, Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego
 
źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: