Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Powiatowa Olimpiada z Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym za nami!

20 października 2021 r. odbył Etap Powiatowy X edycji Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym zorganizowanej przez powiaty cieszyński, bielski, żywiecki i Miasto Bielsko-Biała przy wsparciu naukowym Akademii Techniczno-Humanistycznej z Bielska-Białej.

Janina Żagan Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego uroczyście otworzyła etap powiatowy - życząc uczniom powodzenia oraz podziękowała koordynatorom szkolnym za ich zaangażowanie w przygotowaniu uczniów do tego etapu.

Z etapu przeprowadzonych w szkołach do finału powiatowego zakwalifikowało się 33 uczniów z 12 szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu cieszyńskiego, pod opieką wyznaczonych przez dyrekcję koordynatorów szkolnych. Uczniowie pisali test składający się z 25 pytań zamkniętych. Odbyły się dwie dogrywki, aby wyłonić laureatów I i II miejsca, mówi Janina Żagan, Wicestarosta.

Nad prawidłowym przebiegiem finału czuwało Jury w składzie: Przewodniczący Jury Kewin Bałazy - psycholog Centrum Zdrowia Psychicznego w Cieszynie, Anna Suchanek – Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej, Małgorzata Krótki - Wicedyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Cieszynie.

Wicestarosta wręczyła nagrody laureatom oraz dyplomy i upominki wszystkim opiekunom szkolnym, a także członkom Jury. Pozostali uczniowie otrzymali drobne gadżety.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy zaangażowania. Laureatom życzymy powodzenia na Etapie Regionalnym, który odbędzie się 26 listopada w Starostwie Powiatowym w Bielsku – dodaje Wicestarosta.

Koordynatorem olimpiady z ramienia Starostwa Powiatowego w Cieszynie była Beata Szymańska

Program zakończyła sesja fotograficzna.

źródło: ox.pl
dodał:
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: