Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Praktyki w Maladze uczniów z ZSTiO w Skoczowie

W sobotę przed Wielkanocą grupa 16 uczniów z ZSTiO w Skoczowie powróciła z praktyk w malowniczej Maladze w Hiszpanii. Przez cały miesiąc od 3 do 30 marca uczniowie mieli niepowtarzalną okazję pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie fotografii i multimediów oraz w elektronice i reklamie. Praktyki odbyły się w ramach projektu „Mobilność europejska uczniów z ZSTiO szansą na sukces zawodowy" nr 2023-1-PL01-KA122-VET-000147237 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na zasadach programu Erasmus+.

Praktyki w Maladze były nie tylko wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym, ale także okazją do osobistego rozwoju i kulturowej wymiany. Praktykanci mieli szansę nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego, poznać obyczaje hiszpańskie i zanurzyć się w bogatej historii tego pięknego kraju.

Dla wielu z nich to był pierwszy raz, gdy mieli okazję pracować w prawdziwym środowisku zawodowym. Dzięki wsparciu lokalnych mentorów i nauczycieli, zdobyli nieocenione doświadczenie praktyczne, które z pewnością przyda im się w przyszłości.

Na zakończenie praktyk, każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający ich wysiłek, zaangażowanie i osiągnięcia podczas pobytu w Maladze. Jest to nie tylko dowód ich pracy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów. Niech zakończenie praktyk w Maladze będzie początkiem nowych i ekscytujących możliwości dla każdego z nich!

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: