Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Przygotowanie publicznego transportu do nowego roku szkolnego

W związku z nadchodzącym dniem 1 września i zbliżającym się nowym rokiem szkolnym zakładamy, że placówki oświatowe ruszą normalnym trybem i jesteśmy do tego przygotowani.

Powiatowa komunikacja publiczna będzie funkcjonować zgodnie z rozkładami jazdy, które są podane do publicznej wiadomości, jak również z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Przez pierwsze dwa tygodnie września będą monitorowane w większym stopniu potrzeby przewozowe, pod kątem dowozu uczniów i w razie potrzeby, w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych, będą wprowadzane korekty w rozkładach jazdy. Do obsługi, tam gdzie będzie to konieczne, zostaną wprowadzone autobusy o zwiększonych przedziałach pasażerskich, mówi Janina Żagan, Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego..

- Bilety miesięczne wykupione na powiatową linię komunikacyjną u danego Operatora, są i będą respektowane przez innego Operatora na zbieżnych odcinkach tych linii, przypomina Janina Żagan. - Jesteśmy przekonani, że takie działania pozwolą na sprawną i płynną obsługę pasażerów, w tym także - wszystkich uczniów na powiatowych liniach komunikacyjnych, dodaje Wicestarosta.

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: