Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Sportowe sukcesy KOPERA

W poniedziałek 25 października 2021 r. w ,,KOPALNI KULTURY” w Czeladzi odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022.

Uroczystość ta zorganizowana przez Śląski Szkolny Związek Sportowy w Katowicach była jednocześnie podsumowaniem wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego szkół o puchar Śląskiego Kuratora Oświaty za lata 2017, 2018, 2019 oraz za wyniki uzyskane przez szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Na uroczystość zaproszone zostały delegacje najlepszych szkół w rankingu wojewódzkim. Po raz kolejny  II LO im. M Kopernika w Cieszynie uplasowało się w sportowej czołówce  na Śląsku. Dzięki licznym startom naszych utalentowanych sportowo uczniów, determinacji nauczycieli wychowania fizycznego i przychylności Dyrekcji II LO im. M. Kopernika w Cieszynie dziewczęta w kategorii Licealiady sklasyfikowane zostały na II miejscu natomiast, chłopcy na V miejscu .

Puchary, dyplomy oraz sportowe nagrody rzeczowe odebrała Pani dyrektor Regina Rakowska oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Prezes Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty skierowali do młodych sportowców podziękowania za zaangażowanie oraz życzyli dalszych sukcesów.

 

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: