Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Sukces ucznia Osucha - Patryka Krala w Międzynarodowej Olimpiadzie Geopolitycznej

Robi wrażenie - takim komentarzem została opatrzona praca konkursowa Patryka Krala - ucznia klasy 3c o profilu prawno-humanistycznym, który został laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Esej Geopolityczny.

Recenzja eseju zawierała uznanie dla wyjątkowości autora za podejście do tematu oraz jego opracowanie. Na uwagę zasługuje fakt, że recenzentami nadesłanych prac są pracownicy naukowi Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego Oddział Chełm oraz Katedry Stosunków Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, która jest organizatorem konkursu. Honorowy patronat objął JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie dr hab. inż. Arkadiusz Tofil- profesor PWSZ w Chełmie oraz Senator RP dr hab. Józef Zając- profesor PWSZ w Chełmie. Opiekę merytoryczną od strony redakcyjnej eseju sprawowała polonistka – Agata Ogórek.

1 miejsce Patryka robi wrażenie; jest jednocześnie przepustką do Międzynarodowej Olimpiady Geopolitycznej. W sobotę 4 czerwca 2022 r. odbył się test pisemny, po którym Patryk uplasował się na 3. miejscu i przeszedł do kolejnego etapu tej olimpiady. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: