Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Takie zmiany tylko w ZSGH w Wiśle! Pracownia multimedialno-warsztatowa

W czasie pandemii w wiślańskim Patelnioku wykonaliśmy prace remontowe mające na celu przekształcenie dawnej świetlicy na przestrzeń multimedialno-warsztatową połączoną ze strefą relaksu.

Dzięki zburzeniu ścian pomieszczenie świetlicy połączyliśmy bezpośrednio z biblioteką, tworząc nowoczesną przestrzeń biblioteczną ze strefą czytelniczą oraz strefą wyciszenia dla uczniów. Zarówno w tej części szkoły, jak i w głównym holu, w którym jest recepcja i lobby hotelowe, będą mogły docelowo odbywać się atrakcyjne warsztaty z fachowcami różnych branż lub zajęcia praktyczne dla uczniów. Pierwszym wydarzeniem, które miało miejsce w odnowionej sali jest wystawa na temat twórczości Stanisława Lema.

Wszystkie prace wykonali pracownicy obsługi przy wsparciu i zaangażowaniu pracowników administracji i biblioteki. Prace zostały sfinansowane przez Starostwo Powiatowe oraz fundację zagraniczną, której celem statutowym jest rozwój szkolnictwa zawodowego w branży hotelarskiej i gastronomicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poniżej zdjęcia przed i po remoncie:

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: