Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Uhonorowano pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie

W dniu 5 października 2021 r., pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie zostali uhonorowani przez Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego wyróżnieniami za szczególne osiągnięcia w czasie pandemii covid.

Cieszyński urząd pracy znalazł się w gronie 5 urzędów (na 31 śląskich urzędów pracy), które wydatkowały największą ilość środków finansowych na wsparcie jednoosobowych firm, mikro i małych przedsiębiorstw, w trudnym czasie trwania pandemii.

W imieniu pracowników Odznakę Honorową za zasługi dla województwa śląskiego odebrały. Dyrektor Anna Stefaniak-Bacza – złotą oraz zastępca dyrektora Dorota Bizoń – srebrną i kierowniczki działów Olimpia Bodek i Izabela Stanik również srebrną.

Te odznaczenia są dla wszystkich moich pracowników. Jestem bardzo dumna, że w niezwykle trudnym i wymagającym czasie pandemii urząd funkcjonował bez przerwy a kompetencja i zaangażowanie moich pracowników pozwoliły na wsparcie finansowane tysięcy podmiotów gospodarczych. Chciałabym raz jeszcze najserdeczniej podziękować mojej zastępczyni, kierownictwu i wszystkim pracownikom urzędu za niezwykłe zaangażowanie w realizację wielu programów finansowych w ramach Tarczy Antykryzysowej w wyniku czego  gospodarka naszego powiatu została wsparta ogromną kwotą ponad 80 mln zł. Chciałabym również podkreślić, że pracownicy nie tylko realizowali programy covidowe, ale również płynnie i sprawnie swoje codzienne obowiązki, które pozwoliły na dodatkowe wielomilionowe wsparcie  firm i osób bezrobotnych. Jestem wdzięczna i bardzo dziękuję, mówi Anna Stefaniak Bacza, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie.

źródło: ox.pl
dodał:
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: