Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Uwaga - ul. Stalmacha w Skoczowie – PONOWNE WYŁĄCZENIE Z RUCHU!

W związku z trwającą realizacją zadania pn.: „Remont drogi powiatowej 2616 S ul. Stalmacha w Skoczowie na odcinku ok. 0,6 km wraz z elementami przebudowy”, Generalny Wykonawca Firma FBSerwis S.A. informuje mieszkańców oraz użytkowników drogi powiatowej 2616 S – ul. Stalmacha w Skoczowie, że na czas wykonywania zasadniczych robót drogowych od dnia 2 sierpnia br. od godz. 7:00 ponownie zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu remontowanego odcinka drogi w związku z planowanymi robotami bitumicznymi – układanie warstwy wiążącej jezdni, regulacja urządzeń w jezdni oraz ułożenie warstwy ścieralnej jezdni, zgodnie z etapem III i IV projektu tymczasowej organizacji ruchu.

Jednocześnie informujemy, że dojazd mieszkańców do posesji oraz zakładów pracy przy ul. Stalmacha w Skoczowie będzie całkowicie niemożliwy w dniach 2 i 5 sierpnia (poniedziałek i czwartek) w godzinach od 7.00 do 20.00 w związku z planowanymi zasadniczymi pracami bitumicznymi związanymi
z ułożeniem warstw bitumicznych jezdni.

Etap III i IV zakłada zamknięcie ruchu na ul. Stalmacha w obu kierunkach od ronda przy ul. Objazdowej do ul. Wiślickiej.

Objazd w kierunku centrum Skoczowa i od centrum do ul. Wiślickiej będzie prowadzić ul. Stalmacha, ul. Główna w Simoradzu, ul. Skoczowska, ul. Cieszyńska, ul. Spółdzielcza w Dębowcu, ul. Wiejska w Iskrzyczynie, ul. Iskrzyczyńska w Międzyświeciu i ul. Cieszyńska w Skoczowie.

Ruch pieszy na zamkniętym odcinku zostanie zachowany.

Powyższe zakładane terminy realizacyjne mogą ulec zmianie w związku z rzeczywistymi warunkami atmosferycznymi podczas prowadzenia robót.

Po realizacji robót bitumicznych prowadzone będą dalsze prace wykończeniowe wiążące się z lokalnymi utrudnieniami w ruchu.

ZA ZAISTNIAŁE UTRUDNIENIA W RUCHU PRZEPRASZAMY

Jednocześnie prosimy mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców – użytkowników drogi powiatowej nr 2616 S - ul. Stalmacha w Skoczowie o stosowanie się do objazdów i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.

Załącznik – schemat objazdu

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: