Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

VI konferencja "Jak mądrze dbać o zdrowie w wieku dojrzałym", w ramach akcji profilaktyczno-edukacyjnej „CUDowny Senior"

W czwartek 9 maja 2024 r. w sali konferencyjnej Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie odbyła się VI konferencja "Jak mądrze dbać o zdrowie w wieku dojrzałym", w ramach akcji profilaktyczno-edukacyjnej „CUDowny Senior".
Konferencja została zorganizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Cieszyński Uniwersytet III Wieku.
Na konferencji był obecny Mieczysław Szczurek Wicestarosta Cieszyński, który w swoim przemówieniu zachęcił wszystkich uczestników do podejmowania działań profilaktycznych w zakresie pielęgnacji skóry, zwłaszcza w wieku dojrzałym.
Uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prezentacji dotyczących pielęgnacji i troski o skórę, zwłaszcza w okresie letnim oraz otrzymali cenne informacje na temat różnorodnych produktów kosmetycznych, które wspierają zdrowie i piękno skóry.
Seniorów zaciekawiło szczególnie nieznane im pojęcie psychodermatologii. Temat rozwinęli: Ewa Jancarczyk i Mariusz Jancarczyk.
Lek. med. Anna Ziajka-Paluch uczuliła seniorów na pojawiające się zmiany na ciele i zachęciła do korzystania z porad lekarzy pierwszego kontaktu.
Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!
źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: