Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Wiślańskie Liceum – z nami wygrasz i osiągniesz cel!

Drogi Ósmoklasisto! Jeśli chcesz kontynuować naukę na wysokim poziomie, a jednocześnie rozwijać swoje pasje i uczyć się w przyjaznej atmosferze, zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego im. Pawła Stalmacha w Wiśle.

W naszej szkole zapewniamy indywidualne podejście do ucznia, ze względu na kameralną i bezpieczną atmosferę. Uczestniczymy w programach europejskich i działaniach charytatywnych, współpracujemy z instytucjami kultury w regionie oraz promujemy folklor. Wyróżnia nas aktywne i różnorodne życie szkoły – liczne konkursy, prelekcje zaproszonych gości, projekty edukacyjne, aktywne przerwy, rajdy integracyjne i wycieczki turystyczne. Do dyspozycji mamy także szkolną stołówkę oraz sklepik, a budynek mieści się w pięknym otoczeniu parku. Nasza placówka objęta jest patronatem ATH w Bielsku-Białej oraz AWF w Katowicach, dzięki czemu uczniowie uczestniczą w zajęciach na tych uczelniach.  https://www.facebook.com/lostalmach/videos/2615818148722127

W roku szkolnym 2021/2022 proponujemy następujące klasy:
Oddział ratowniczo-medyczny (tzw. biol-chem) z rozszerzoną biologią, chemią i językiem angielskim oraz przedmiotem uzupełniającym - ratownictwo medyczne. 

Oddział społeczno-prawny z rozszerzoną historią, językiem polskim, wiedzą o społeczeństwie oraz przedmiotem uzupełniającym – wiedza o mediach współczesnych. 

Oddział sportowy z rozszerzoną biologią i geografią. W oddziale tym jest 10 godzin wychowania fizycznego tygodniowo. Oddział sportowy będzie ukierunkowany przede wszystkim na rozwój umiejętności piłkarskich (piłka nożna i piłka ręczna). Zajęcia z wychowania fizycznego oraz zajęcia w klubach sportowych będą skorelowane. 

Oddział Mistrzostwa Sportowego z rozszerzoną biologią i językiem angielskim. W oddziale tym jest 16 godzin wychowania fizycznego tygodniowo. Ukierunkowany przede wszystkim na rozwój umiejętności koszykarskich. Zajęcia z wychowania fizycznego oraz zajęcia w klubie sportowym będą skorelowane. 

Więcej informacji na: www.lowisla.pl oraz www.facebook.com/lostalmach/ ZAPRASZAMY!

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: