Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Wkraczamy w nowy rok szkolny!

W dniu 11 września 2025 roku odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, w czasie którego zostały powitane na nową kadencję 2025-2030 następujące osoby:

1. Agnieszka Kozieł - dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie,

2. Wiesława Mrozińska-Dzięgiel - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie,

3. Tatiana Urbańska-Gruca - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie,

4. Kornelia Zubek - dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle.

W czasie spotkania omówione zostały również ważne kwestie związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: