Wiadomości z gminy Powiat
Wkraczamy w nowy rok szkolny!
16.09.2025 12:10
W dniu 11 września 2025 roku odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, w czasie którego zostały powitane na nową kadencję 2025-2030 następujące osoby:
1. Agnieszka Kozieł - dyrektor Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie,
2. Wiesława Mrozińska-Dzięgiel - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie,
3. Tatiana Urbańska-Gruca - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie,
4. Kornelia Zubek - dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. W. Reymonta w Wiśle.
W czasie spotkania omówione zostały również ważne kwestie związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły:
33