Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Wychowankowie Domu Dziecka z Cieszyna i Dzięgielowa z wizytą w Centrum Olimpijskim w Warszawie

13 listopada br. wychowankowie z naszych placówek w Cieszynie i Dzięgielowie odwiedzili energetyczne miejsce, jakim jest Centrum Olimpijskie w Warszawie.

Wyjazd został zorganizowany w ramach wydarzenia „Szybciej Wyżej Silniej Razem” we współpracy JSW z Polskim Komitetem Olimpijskim. Podczas całodniowego pobytu wychowankowie wzięli udział w warsztatach plastycznych z artystką Agnieszką Pietrzykowską, bawili się na występie MIKSERA znanego youtubera, następnie odbyli trening bokserski z olimpijką Karoliną Koszewską oraz rywalizowali ze sobą podczas zawodów na ergometrach wioślarskich. Na zakończenie odbyła się prezentacja kinowa na temat historii Igrzysk Olimpijskich wraz ze zwiedzaniem Muzeum Sportu i Turystyki. Całość dopełnił pyszny catering, który wzmocnił nadszarpnięte wysiłkiem siły. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział podpisany przez Pana Radosława Pisiewicza – Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Pana Artura Wojtków - Z-cę Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA.

Serdecznie podziękowania dla Pani Agnieszki Barzyckiej – kierownika Zespołu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu JSW za wspaniałą organizację wyjazdu!

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: