Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Wyróżnienie dla uczennicy ZPSWR w Cieszynie na Ogólnopolskim Konkursie "Zaczarowany Mikrofon" w Gliwicach.

Radosne wieści napłynęły z muzycznej sceny, gdzie Ada Mendrek, jedna z naszych utalentowanych uczennic, zabłysnęła swoim niezwykłym talentem wokalnym na ogólnopolskim konkursie wokalnym "Zaczarowany Mikrofon" w Gliwicach. Jej występ zachwycił publiczność i jury, przynosząc jej zasłużone wyróżnienie.

To niezwykłe osiągnięcie jest owocem przygotowań oraz wsparcia ze strony nauczyciela, Bronisława Staszczyszyna. Ada zaprezentowała utwór "Motyle", którego tekst napisała Aleksandra Legin, a muzykę skomponował Mariusz Śniegulski. Jej interpretacja tego pięknego utworu poruszyła serca słuchaczy, a jej głos wypełnił salę niesamowitą energią i emocjami.

Wyróżnienie przyznane Adzie to dowód na jej talent, zaangażowanie i pracę w doskonaleniu swojego rzemiosła wokalnego, wspieranego przez placówkę.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Ady oraz z jej zaangażowania w rozwijanie swojego talentu muzycznego. Jej udział w finale konkursu, który odbędzie się w październiku, to kolejny krok w jej muzycznej podróży. Mamy pełne przekonanie, że Ada będzie kontynuować swoją muzyczną pasję inspirując innych swoim talentem.

Gratulacje dla Ady za zdobycie wyróżnienia i zakwalifikowanie się do finałowego koncertu "Zaczarowanego Mikrofonu". Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Ada będzie dalej rozwijać swój muzyczny talent.

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: