Za nami sesja Rady Powiatu
Obrady poprowadził Stanisław Kubicius - Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego. Radni rozpoczęli obrady od przyjęcia porządku obrad. Jednym z pierwszych punktów było także przyjęcie sprawozdania z realizacji programu współpracy Powiatu Cieszyńskiego z organizacjami pozarządowymi. Następnie rozpatrzono wszystkie projekty uchwał, zgodnie z porządkiem obrad.
Przewodniczący komisji przedstawili sprawozdania z działalności komisji w okresie międzysesyjnym. Swoje sprawozdanie przedstawiła także Janina Żagan Starosta Cieszyński, która szczegółowo podsumowała prace Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym. Dodatkowo poinformowała o realizacji bieżących inwestycji.
Radni zadawali także pytania i wygłaszali wnioski. Po wyczerpaniu porządku obrad sesję zakończono.
33