Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Za nami sesja Rady Powiatu

Tradycyjnie w ostatni wtorek miesiąca odbyła się sesja Rady Powiatu Cieszyńskiego.

Obrady poprowadził Stanisław Kubicius - Przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego. Radni rozpoczęli obrady od przyjęcia porządku obrad. Jednym z pierwszych punktów było także przyjęcie sprawozdania z realizacji programu współpracy Powiatu Cieszyńskiego z organizacjami pozarządowymi. Następnie rozpatrzono wszystkie projekty uchwał, zgodnie z porządkiem obrad.

Przewodniczący komisji przedstawili sprawozdania z działalności komisji w okresie międzysesyjnym. Swoje sprawozdanie przedstawiła także Janina Żagan  Starosta Cieszyński, która szczegółowo podsumowała prace Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym. Dodatkowo poinformowała o realizacji bieżących inwestycji.

Radni zadawali także pytania i wygłaszali wnioski. Po wyczerpaniu porządku obrad sesję zakończono.

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: