Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

ZST w Ustroniu - najlepszy wybór dla Ciebie!

Wielkimi krokami zbliża się nabór do szkół ponadpodstawowych. Na rok szkolny 2021/2022 przygotowaliśmy dla Was nową ofertę edukacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły i życzymy samych trafnych i przemyślanych wyborów!

Nasza szkoła to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć nowy i poszukiwany zawód na rynku pracy. Oferta naszego technikum jest dostosowana pod aktualne potrzeby rynku pracy. Dotychczas prowadziliśmy rekrutację na trzy rozwijające się kierunki: technik mechanik (CNC), technik informatyk oraz technik programista. Od nowego roku szkolnego wzbogacamy naszą ofertę edukacyjną o nowy, atrakcyjny kierunek: technik spawalnictwa!

Galeria szkoły: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/nabor-oferta/galeria

Oferta naboru do 5-letniego technikum

Technik informatyk 

 Technologia informacyjna zdominowała praktycznie każdą dziedzinę życia, dlatego zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny jest ogromne. To świetny wybór dla fascynatów nowych technologii, komputerów, aplikacji internetowych.

Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/technik-informatyk

Technik programista 

 Programista to obecnie najbardziej poszukiwany oraz najlepiej opłacany zawód na rynku pracy. Jest to zawód dla osób kreatywnych, dynamicznych i nie bojących się nowych wyzwań.

Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/technik-programista

Technik mechanik 

Technik mechanik to specjalista z zakresu obsługi i naprawy, a także projektowania i konstruowania urządzeń mechanicznych. Nasza szkoła posiada 70 - letnie doświadczenie w  kształceniu mechaników, w szczególności w zakresie obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, które posiadamy na warsztatach szkolnych. 

 Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/technik-mechanik

Technik spawalnictwa – NOWY ZAWÓD! 

 Technik spawalnictwa to jeden z zawodów, na które jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy. Został on dodany do listy zawodów szkolnictwa branżowego na początku 2020 roku.

 Jesteśmy pierwszą szkołą w powiecie, która umożliwia kształcenie w zawodzie technik spawalnictwa. Tylko u nas zdobędziesz darmowe uprawnienia spawacza!

 Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/technik-spawalnictwa

Oferta naboru do branżowej szkoły I stopnia (3-letniej)

Elektromechanik

Nie musisz szukać praktyk! Nauka zawodu odbywa się w szkole.

Elektromechanik  należy do zawodów bardzo poszukiwanych na rynku pracy. Pracownik zajmuje się wytwarzaniem, konserwacją oraz naprawą maszyn i urządzeń elektrycznych. Szybkie tempo rozwoju  techniki, technologii, organizacji produkcji i usług, stwarzają potrzebę rozwijania kształcenia w tym zawodzie.

Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/elektromechanik

Sprzedawca

Sprzedawca obsługuje nabywców w handlu bezpośrednim metodą tradycyjną lub pośrednio metodą samoobsługową. Głównym zadaniem sprzedawcy jest sprawna i kulturalna obsługa klienta, oparta na zapewnieniu możliwie pełnej informacji o sprzedawanych towarach

Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/sprzedawca

Klasa wielozawodowa

 Klasa kształci uczniów w zawodach odpowiadających potrzebom rynku pracy. Uczeń może podjąć naukę w dowolnym zawodzie, zgodnym z rozporządzeniem MEN. 

 Zobacz szczegóły oferty: https://www.zstustron.edu.pl/index.php/klasa-wielozawodowa

Nasza szkoła to 70 lat tradycji, doświadczenia i rozwoju. Jeżeli jesteś ciekaw, co się u nas dzieje kliknij:

źródło: ox.pl
dodał:
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: