Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Dzień Sportu w Zespole Szkół Budowlanych

W dniu 29.05.2024 miał miejsce Dzień Sportu w Zespole Szkół Budowlanych w Cieszynie. Wszystkie zawody zostały przeprowadzone na boiskach przy ul. Bolko Kantora.

W rozgrywkach piłkarskich o przechodni Puchar Dyrektora ZSB zwyciężyła drużyna kl. 2b; II miejsce zajęła drużyna kl. IVA; III miejsce zajęła drużyna kl. IIIB. Piękny puchar zwycięzcom wręczyła Pani dyrektor ZSB Dorota Skark-Pieprzka. Dodatkowymi rozgrywkami w tym dniu były rywalizacje w rzutach do kosza oraz mecze piłki siatkowej. Szkolnym siatkarzom pomagał Pan Krzysztof Wilde.

Oprócz atrakcji sportowych były niespodzianki kulinarne, np. ciasta przygotowane przez uczniów. Były także kanapki, hot-dogi, owoce, napoje i potrawy z grilla, które w części dofinansowała szkoła, a serwowała Pani Ewa Zawada. Podczas tego Pikniku Sportowego każdy mógł wziąć czynny udział w zawodach, kibicować albo po prostu przyjemnie spędzić czas słuchając muzyki, dzięki DJ-om z IIIB.

Urozmaiceniem Dnia Sportu był mecz uczniowie ZSB kontra piłkarze z klubu sportowego, z Czeskiego Cieszyna. W meczu wziął udział Pan Janusz Bubula – organizator Dnia Sportu w ZSB, który nie tylko pracuje jako nauczyciel, ale również trenuje w tym klubie piłkarskim.

Do organizacji Pikniku Sportowego ZSB przyczynił się Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, za co serdecznie dziękujemy. 

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: