Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Ustroń

Jarmark Świąteczny, wieniec adwentowy i Radio Zet w Ustroniu!

Miasto Ustroń już od jutra (4 grudnia) zaprasza na Jarmark Świąteczny! W niedzielę na dodatkowe atrakcje – w tym uroczyste rozświetlenie choinki!

W weekend 18-19 grudnia pojawi się na ustrońskim Rynku Radio Zet z programem „Przebojowa Zima w Mieście”. A to nie koniec grudniowych atrakcji… Wieniec adwentowy z niespotykanymi w swej wielkości świecami, wspaniała, majestatyczna choinka, bombka, do…której można wejść i zrobić sobie zdjęcie oraz smakołyki i ręcznie robione cuda jarmarkowe – to wszystko czeka na turystów na ustrońskim Rynku już od soboty, 4 grudnia.

Pachnie atmosferą i niezwykłym czasem

Rynek w Ustroniu po raz kolejny zapełni się kolorowymi straganami. Świąteczne ozdoby i smakołyki, przedmioty z duszą i padające z choinki czarodziejskie światło tworzyć będą niepowtarzalną atmosferę. Gdzie, jak nie wśród kolorowych kramów, szukać oryginalnych drobiazgów na prezent i smakołyków na świąteczny stół? Tylko tam!

Ustroński jarmark będzie jak zawsze pełen ciepłych atrakcji, wspaniałych smaków i cudownych zapachów oraz miejscem, gdzie można ciekawie i pięknie spędzić ten niezwykły, przedświąteczny czas.

Ustroń zaprasza! Jarmark potrwa do 24 grudnia!

Strateg Marki Miasta Ustroń & PR Manager
Przemysław Wojtasik

źródło: ox.pl
dodał:
Ustroń - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: