Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Powiat

Wizyta studyjna ZSGH z Wisły w firmie „Technica”

13 kwietnia 2021 roku, dzięki uprzejmości firmy „Technica”, nauczyciele przedmiotów gastronomicznych - Iwona Gomola, Adam Kajfosz, Dorota Mendrek gościli w siedzibie firmy w Ochabach.

Uczniowie klasy 1HP zapoznali się z szeroką ofertą zastawy stołowej oraz urządzeń gastronomicznych. W sklepie zachwyca przepiękna zastawa stołowa ceramiczna i szklana. Szeroki asortyment naczyń, sprzętu gastronomicznego pozwala zadowolić klientów pragnących wyposażyć swoje  zakłady gastronomiczne w niezbędne urządzenia grzewcze i chłodnicze.   Wiedza i doświadczenie pracowników zapewnia fachowe doradztwo, kompleksową  profesjonalną obsługę począwszy od projektu technologicznego, aż po dobór  urządzeń, montażu i szkoleń.

Uczniowie z klas 2HG, 3THa, 3TG na żywo  obserwowali przygotowanie i serwis potraw  w show roomie (pokoju wystawowym). O oprawę fotograficzną wizyty zadbała uczennica Alicja Łacek z kl. 2THP.

Pani Iwona  Gomola sporządziła zakąski gorące: nadziewane avocado z pomidorami i jajkiem poszetowym,  brokuły w cieście francuskim  oraz danie główne: kotlety z kalafiora z sosem szpinakowym i sosem chrzanowym z gratin z ziemniaka. Pan Adam Kajfosz przygotował boczek pieczony z chrzanowym puree ziemniaczanym z sosem anyżowym. Pani Dorota Mendrek pełniła rolę kelnerki i podała potrawy właścicielce firmy p. Małgorzacie  Kiełkowskiej.

Serdecznie dziękujemy  właścicielom i pracownikom firmy „Technica” za uatrakcyjnienie prowadzonych zdalnie zajęć z przedmiotów zawodowych.

 

źródło: ox.pl
dodał: red
Powiat - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: