Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wiadomości z gminy Hażlach

Doroczne zawody i kolejny sukces wędkarzy z Pogwizdowa

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Pogwizdowie we współpracy z Gminą Hażlach zorganizowało w minionym miesiącu doroczne zawody wędkarskie dla dzieci ze szkół z terenu gminy Hażlach. Wzięło w nich udział 53 uczestników.

Młodzi wędkarze otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki, które wręczali: Jan Cieślar – Prezes PZW Pogwizdów oraz Renata Żyła – przedstawicielka Urzędu Gminy Hażlach. W trakcie zawodów ich uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych przez organizatorów ciepłych napojów. Było także ognisko z kiełbaskami.

W tym miejscu warto nadmienić, że drużyna juniorów Koła PZW Pogwizdów w składzie Dawid Ptaszek, Daniel Sabela i Szymon Gawlik zaliczyła kolejny udany występ w Grand Prix Okręgu PZW zajmując drużynowo drugie  miejsce w zawodach o Puchar Prezesa Okręgu. Jak informuje udzielający się w pogwizdowskim Kole Stanisław Bromnik, dzięki temu nasi wędkarze umocnili się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej całego cyklu.

Szczerze gratuluję młodym wędkarzom z Pogwizdowa oraz ich opiekunom ostatnich sukcesów i życzę utrzymania obecnie zajmowanej wysokiej pozycji do końca cyklu zawodów. Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim członkom Koła i jego władzom za niezmiennie bardzo dobrą współpracę z naszym samorządem – podkreśla Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski.

 

źródło: ox.pl
dodał:
Hażlach - pozostałe wiadomości
Ostatnio dodane artykuły: